Gmina Grodzisk Mazowiecki - Tu przyszłość jest dziś

Pytania do Burmistrza:

Wybierz kategorię lub wpisz poszukiwaną frazę:
Kategoria: Szukaj:
Pytanie: Krystyna, 6.12.2016

Po raz kolejny proszę o informację kiedy rozpocznie się remont drogi powiatowej(ul.Polnych Kwiatów)w Opypach. Wielokrotne w okresie jesiennym działania, polegające na wyrównywaniu wertepów, po kilku dniach i opadach deszczu okazują się działaniami straconymi. Czy prawdą jest,ze w roku 2017 na tę bardzo ważną drogę nie będzie finansowania? Może do chwili wykonania remontu warto byłoby położyć płyty betonowe, bo takie wyrównywanie, to strata czasu i pieniędzy podatnika.

Szanowna Pani,

w odpowiedzi na Pani pytanie informuję, że ponieważ ul. Polnych Kwiatów w Opypach jest drogą powiatową, wszystkie pytania należy kierować do Powiatowego Zarządu Dróg w Grodzisku Mazowieckim, tel. 22 - 724 - 05 - 70.

 

Z poważaniem,

Stanisław Olkowski

kierownik Obsługi Inwestycyjno - Technicznej

Gminy Grodzisk Mazowiecki

Pytanie: Aleksandra, 5.12.2016

Witam! Ostatnio napisałam do Państwa prośbę o koncert p.Andrzeja Piasecznego. Oczywiście dziękuję za odpowiedź. Mam jeszcze jedną prośbę, gdyby taki koncert miałby się odbyć to bardzo proszę żeby był on płatny. Koncert w Grodzisku np. Eneja to był koszmar. Ludzie krzyczeli, rozmawiali i mało co się usłyszało. Świetnie by było gdyby ten koncert (jakby miał być) był z biletami, bo ludzie jak za coś płacą to nie przeszkadzają i koncerty takiego wokalisty jak p.Andrzej powinny być raczej spokojne, a nie w klimacie stu krzyczących nastolatków. Pozdrawiam

Szanowna Pani,

Oczywiście weźmiemy Pani sugestię pod uwagę.

Dziękuję i pozdrawiam,

 

Paweł Twardoch

Dyrektor

Ośrodek Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki

(22) 734 79 00

p.twardoch@centrumkultury.eu

www.centrumkultury.eu

Kategoria: Kultura i rozrywka
Pytanie: Michał, 5.12.2016

Witam, Kiedy możemy się spodziewać remontu, bądź całkowitej poprawy stanu ulicy Króliczej w Adamowiźnie? Tą ulicą nie sposób jest przejechać, zawieszenie nie wytrzymuje?? Jak żyć??? Pozdrawiam,

Szanowny Panie,

w odpowiedzi na Pańskie pytanie informuję, że na przebudowę ul. Króliczej i Drozda opracowany został kompleksowy projekt budowlany oraz wydana tzw. decyzja ZRiD. W najbliższym czasie zamierzamy wystąpić o dofinansowanie tej inwestycji. Planujemy, że zostanie ona zrealizowana w roku 2018.

 

Z poważaniem,

Stanisław Olkowski,

kierownik Obsługi Inwestycyjno - Technicznej

gminy Grodzisk Mazowiecki

Pytanie: Małgorzata, 4.12.2016

Witam, W sobotę 3 grudnia byłam z dziećmi pod centrum kultury na powitaniu mikołaja. To co tam się wydarzyło to była jakaś totalna porażka! Tym beznadziejnym pokazem zburzyliscie w dzieciach wiarę w istnienie świętego Mikołaja! !! Przebierańców na linie trzech pajacow to jakaś masakra była! Ktoś kto organizował ten cyrk powinien stracić stanowisko! Tak beznadziejnej imprezy jeszcze nie widziałam! Chwile nie ma Burmistrza na miejscu i robi sie taki balagan? 4 letnie dziecko wraca do domu z placzem!!!! Porazka totalna. Prosze o wyjasnienie czy to byl jakis niewypal czy zamierzone dzialanie.

Szanowna Pani,

Jako organizatorzy imprezy mikołajkowej w pełni podzielamy Pani oburzenie dotyczące nieudolności i skrajnej nieodpowiedzialności osób, które realizowały scenariusz związany z samym pojawieniem się postaci św. Mikołaja. Mam tu na myśli wynajęte przez CK trzy osoby z odpowiednimi uprawnieniami, których zadaniem było wcielenie się w postać św. Mikołaja. Mięli oni pojawić się punktualnie o godz. 17:00 na dachu zjeżdżając z niego po linach. Mikołaj z dwoma pomocnikami miał po chwili wręczać dzieciom cukierki, i.t.d. Pragnę Panią poinformować, że wszystkie szczegóły tej części programu były dokładnie omówione, została odpowiednio wcześniej przeprowadzona wizja lokalna z udziałem wszystkich osób biorących udział w przedsięwzięciu. Panowie stawili się nawet odpowiednio wcześnie, bo od godz. 13:00 przygotowywali swoje stanowiska. Niestety, w kluczowym momencie, czyli o 17:00 ich zabrakło - spóźnili się, zmieniając w dodatku cały wcześniejszy scenariusz. Bardzo ubolewamy z powodu rozczarowania dzieci. Zamierzamy wyciągnąć konsekwencje w stosunku do winnych tej sytuacji, zwłaszcza, że dołożyliśmy wszelkich starań z naszej strony, żeby pozytywnie zaskoczyć zgromadzone tego wieczoru dzieci i ich rodziców - pojawienie się Mikołaja miało być oryginalne i niecodzienne i miało na długo zapaść w pamięć. Było, ale niestety w negatywnym tego słowa znaczeniu za sprawą skrajnej nieodpowiedzialności zaproszonych przez nas do realizacji tego przedsięwzięcia osób. Za nie wywiązanie się z umowy z pewnością nie zapłacimy winnym honorarium, jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że marna to pociecha. Postaramy się naszym działaniem w przyszłości tej najbliższej i tej dalszej zrekompensować dzieciom ten przykry fakt. Mam nadzieję, że ten incydent nie wpłynie negatywnie na całość Pani opinii o szerokiej działalności Centrum Kultury. W razie pytań i sugestii zapraszam serdecznie.

Z wyrazami szacunku,

Paweł Twardoch

Dyrektor

Ośrodek Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki

(22) 734 79 00

p.twardoch@centrumkultury.eu

www.centrumkultury.eu

Kategoria: Kultura i rozrywka
Pytanie: Aleksandra, 3.12.2016

Witam! Panie burmistrzu, skoro Grodzisk organizuje koncerty p.Natalii Kukulskiej, to może czas na koncert p.Andrzeja Piasecznego? Uważam, że chętnych byłoby dużo, czym bardziej że w 2017 będzie p.Andrzeja 25-lecie. Bardzo proszę o spróbowanie zorganizowania koncertu w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim w przyszłym roku. Pozdrawiam

Dzień dobry,

Pani Natalia Kukulska w styczniu tego roku zagrała koncert za darmo w ramach akcji charytatywnej - zbieraliśmy pieniądze na operację serca małego Leosia. Częścią tej umowy był drugi koncert - ten, o którym Pani pisze. Odbył się on w październiku, już na normalnych warunkach. Pani Natalia Kukulska zagrała zatem dwa koncerty w cenie jednego. To tytułem wyjaśnienia. Jeśli natomiast chodzi o koncert p. Andrzeja Piasecznego, to pomysł jest wart przemyślenia. Koncert tego artysty odbył się w Grodzisku w ramach Dni Miasta w 2009 r. i myślę, że po tym czasie mógłby do nas powrócić. Rozpatrzymy Pani propozycję przy planowaniu oferty.

Pozdrawiam,

Paweł Twardoch

Dyrektor

Ośrodek Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki

(22) 734 79 00

p.twardoch@centrumkultury.eu

Kategoria: Kultura i rozrywka

Urząd Miejski

Kalendarz imprez

Pytania do Burmistrza

Sonda

Galerie Zdjęć

Urząd Miasta Grodzisk Mazowiecki

ul. T. Kościuszki 32A
05-825 Grodzisk Mazowiecki

(22) 755-55-34
(22) 755-20-16
tel:

(22) 755-53-27
fax:

urzad@grodzisk.pl e-mail:

Godziny otwarcia

pn.10:00 - 19:00
wt. śr. czw. 8:00 - 16:00
pt. 8:00 - 15:00

08.12.2016 Dziś:

Zapraszamy do zadawania pytań dotyczących naszej Gminy

Skrzynka interwencyjna

Czy kurant wybrzmiewający z budynku Cechu Rzemiosł kojarzy Wam się z Grodziskiem Mazowieckim?

Tak

głosuj głosy: 182 (38.89%)

Nie

głosuj głosy: 200 (42.74%)

Nie wiem

głosuj głosy: 86 (18.38%)

Pogoda w Grodzisku:

Wszystkie galerie