Gmina Grodzisk Mazowiecki - Tu przyszłość jest dziś

Pytania do Burmistrza:

Wybierz kategorię lub wpisz poszukiwaną frazę:
Kategoria: Szukaj:
Pytanie: Darek, 6.2.2017

Panie Burmistrzu, Temat referendum dot powiększenia warszawy gorący. Widzę że wiele osób pyta kiedy będzie. A ja chciałbym wiedzieć, czy przed referendum będą jakieś spotkania czy artykuły dot plusów i minusów włączenia grodziska do Warszawy? Bo najpierw przydałoby się uświadomić mieszańców o płynących zagrożeniach i korzystać z powyższego a dopiero później robienia referendum. Bo czytając forum widzę, że wszyscy są na nie ale dlaczego... bo nie. A ja osobiście nie wiem bo nikt nie mówi co ja za a co przeciw.

Szanowny Panie,

Dzięki mieszkańców postom, wpisom, apelom, petycjom oraz solidarnej działalności samorządowców i mieszkańców pozostałych gmin udało się wstrzymać procedowanie nad tą ustawą na najbliższym posiedzeniu Sejmu z pominięciem konsultacji społecznych. Czekamy na dalszy ciąg wydarzeń. Szczegóły na stronie miasta. Mamy nadzieję, że uda nam się pozyskać więcej informacji, które będziemy na bieżąco przekazywać Państwu.

z poważaniem,

Aneta Caban, Naczelnik Wydziału Promocji

Kategoria: Inne
Pytanie: Hania, 3.2.2017

Witam,Panie Burmistrzu, czy w związku z planami przyłączenia Grodziska do tej "mega-aglomeracji" nie planuje Pan referendum? Chyba najlepiej, aby mieszkańcy zadecydowali, czy chcą się przyłączyć. Ja osobiście stawiam twarde VETO dla takich pomysłów. Nie po to wyniosłam się (tak jak wiele innych osób) z Warszawy, aby Warszawa mnie dogoniła w Grodzisku. Proszę coś zrobić!!!!

Szanowna Pani,

każdego dnia burmistrz udziela wypowiedzi dla mediów starając się uświadomić opinię publiczną o potencjalnych negatywnych konsekwencjach dla samorządów wprowadzenia tej ustawy w życie. W przyszłym tygodniu odbędzie się spotkanie, podczas którego zostanie ustalona data referendum.

z poważaniem,

Aneta Caban, Naczelnik Wydziału Promocji

Kategoria: Inne
Pytanie: Tomasz, 3.2.2017

Szzanowny Panie Burmistrzu Moje pytanie dotyczy kanalizacji miejscowości Marynin. To inwestycja przekładana od tylu lat i tak wiele razy, że naprawdę ,mówiąc kolokwialnie,trudno się połapać. Czy ustalono konkretny termin rozpoczęcia prac? Buduje się śliczną ścieżkę rowerową,która prawdopodobnie ulegnie zniszczeniu w czasie prowadzenia kanalizacji.

Szanowny Panie Tomaszu,

w odpowiedzi na Pańskie pytanie informuję, że wszelkimi inwestycjami dotyczącymi infrastruktury wodno - kanalizacyjnej w naszej Gminie zajmuje się Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., ul. Cegielniana 4, 05  - 825 Grodzisk Mazowiecki, tel. 22-724-30-36. Należy kontaktować się z działem techniczno - inwestycyjnym.

Z poważaniem,

Stanisław Olkowski

kierownik Obsługi Inwestycyjno - Technicznej

Gminy Grodzisk Mazowiecki

Pytanie: Wiktor , 2.2.2017

Witam Panie Burmistrzu. Mam pytanie odnośnie tego kiedy będzie referendum ws. przyłączenia gminy do obwodu Warszawskiego. Możliwe że źle sformulowalem "obwód warszawski"

Szanowny Panie,

każdego dnia burmistrz udziela wypowiedzi dla mediów starając się uświadomić opinię publiczną o potencjalnych negatywnych konsekwencjach dla samorządów wprowadzenia tej ustawy w życie. W przyszłym tygodniu odbędzie się spotkanie, podczas którego zostanie ustalona data referendum.

z poważaniem,

Aneta Caban, Naczelnik Wydziału Promocji

Kategoria: Inne
Pytanie: Beata, 1.2.2017

Panie Burmistrzu, mamy pięknie zrewitalizowane Stawy Walczewskiego. Pamiętam, że jako mała dziewczynka świętowaliśmy tam z rodziną Noc Świętojańską. To bardzo sympatyczna tradycja, a w Grodzisku trochę zapomniana. Skoro mamy takie miejsce to może warto byłoby do tego wrócić i połączyć puszczenie wianków ze świętem tańca i muzyki. Proszę pomyśleć, czy można by było zorganizować w tym roku Wianki na Walca i wpisać je w coroczny kalendarz grodziskich imprez plenerowych. Pozdrawiam Beata

Szanowana Pani,

impreza o jakiej Pani pisze jest już zaplanowana i odbędzie się 24 czerwca na Stawach Walczewskiego. Wcześniej - 10 czerwca odbędzie się impreza związana z ich otwarciem.

Zapraszamy,

Paweł Twardoch

Dyrektor

Ośrodek Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki

(22) 734 79 00

p.twardoch@centrumkultury.eu

www.centrumkultury.eu

Kategoria: Kultura i rozrywka

Urząd Miejski

Kalendarz imprez

Pytania do Burmistrza

Sonda

Galerie Zdjęć

Urząd Miasta Grodzisk Mazowiecki

ul. T. Kościuszki 32A
05-825 Grodzisk Mazowiecki

(22) 755-55-34
(22) 755-20-16
tel:

(22) 755-53-27
fax:

urzad@grodzisk.pl e-mail:

Godziny otwarcia

pn.10:00 - 19:00
wt. śr. czw. 8:00 - 16:00
pt. 8:00 - 15:00

21.02.2017 Dziś:

Zapraszamy do zadawania pytań dotyczących naszej Gminy

Skrzynka interwencyjna

Zapraszamy do wypełnienia ankiety dotyczącej rozwoju bazy sportowej w gminie Grodzisk Mazowiecki w celu zidentyfikowania potrzeb mieszkańców z zakresu sportu i rekreacji.
Ankieta: https://goo.gl/forms/ElhrgUjPCCU0BOSJ2

Pogoda w Grodzisku:

Wszystkie galerie