Gmina Grodzisk Mazowiecki - Tu przyszłość jest dziś

Pytania do Burmistrza:

Wybierz kategorię lub wpisz poszukiwaną frazę:
Kategoria: Szukaj:
Pytanie: Andrzej, 15.3.2016

Czy Burmistrz Grodziska Mazowieckiego lub Gmina Grodzisk Mazowiecki od roku 1994 zaczynając brał/-a udział konkursach bądź rankingach lub korzystał/-a z doradztwa, szkoleń, promocji itp. firm trzecich w związku z parciem do zwycięstwa z późniejszymi "Splendorami" takimi jak np.: statuetki, wyróżnienia, tytuły, dyplomy,odznaczenia, 'Perły...', 'Najlepszy Burmistrz Roku', 'Najlepszy Burmistrz Mazowsza', 'Gmina przyjazna przedsiębiorcom' itd. itp. A KOŃCOWYM EFEKTEM BYŁO ZAJĘCIE MIEJSCA INNEGO NIŻ PIERWSZE ? Pytanie uzasadniam obywatelską kontrolą. Wszelkie odpowiedzi oraz ich brak mogą być udostępnione publicznie lub skomentowane w Internecie , np. Facebook | "Dziennikarz obywatelski informuje, publikuje, tropi", www.tugrodzisk.pl .

Szanowny Panie,

Gmina nie posiada zestawienia nagród i wyróżnień z lat 1994-1999. Mimo to podjęliśmy działania aby znaleźć informacje na ten temat. Zgodnie z naszą aktualną wiedzą gmina Grodzisk Mazowiecki nie otrzymała żadnych nagród we wspomnianym okresie.

z poważaniem,

Aneta Caban, Naczelnik Wydziału Promocji

Kategoria: Inne
Pytanie: Andrzej, 15.3.2016

Czy Burmistrz Grodziska Mazowieckiego lub Gmina Grodzisk Mazowiecki w roku 1994 brał/-a udział w płatnych konkursach bądź rankingach lub korzystała z doradztwa, szkoleń, promocji itp. firm trzecich w związku z parciem do zwycięstwa z późniejszymi "Splendorami" takimi jak np.: statuetki, wyróżnienia, tytuły, dyplomy,odznaczenia, 'Perły...', 'Najlepszy Burmistrz Roku', 'Najlepszy Burmistrz Mazowsza', 'Gmina przyjazna przedsiębiorcom' itd. itp.? Pytanie uzasadniam obywatelską kontrolą. Wszelkie odpowiedzi oraz ich brak mogą być udostępnione publicznie lub skomentowane w Internecie , np. Facebook | "Dziennikarz obywatelski informuje, publikuje, tropi", www.tugrodzisk.pl .

Szanowny Panie,

Gmina nie posiada zestawienia nagród i wyróżnień z lat 1994-1999. Mimo to podjęliśmy działania aby znaleźć informacje na ten temat. Zgodnie z naszą aktualną wiedzą gmina Grodzisk Mazowiecki nie otrzymała żadnych nagród we wspomnianym okresie.

z poważaniem,

Aneta Caban, Naczelnik Wydziału Promocji

Kategoria: Inne
Pytanie: Agnieszka, 14.3.2016

Witam. chciała bym wiedzieć gdzie można będzie składać wnioski 500 zł na dziecko. Przeglądałam stronę OPS ale nie ma na niej ani słowa na ten temat a termin rozpoczęcia przyjmowania wniosków zaczyna się 01.04. i chyba powinny być jakieś informacje na ten temat. Agnieszka

Szanowna Pani,

Poniżej znajduje się link gdzie znajdują się szczegółowe informacje na temat świadczeń.

http://www.grodzisk.pl/rodzina-500.html

Pozdrawiam,

Aneta Caban, Naczelnik Wydziału Promocji

Kategoria: Inne
Pytanie: Andrzej, 5.3.2016

Czy Gmina Grodzisk Mazowiecki albo Burmistrz Gminy w roku 2004 brał/-a udział w płatnych konkursach bądź rankingach lub promocjach w związku z późniejszymi "Splendorami" takimi jak np.:statuetki, wyróżnienia, dyplomy, odznaczenia, 'Perły...', 'Najlepszy Burmistrz Roku', 'Najlepszy Burmistrz Mazowsza', 'Gmina przyjazna przedsiębiorcom' itd. itp.? Uprzejmie proszę o oddelegowanie do udzielenia odpowiedzi Skarbnika Gminy. Pytanie uzasadniam obywatelską kontrolą. Wszelkie odpowiedzi oraz ich brak mogą być udostępnione publicznie lub skomentowane na Facebook.

Szanowny Panie,

W związku ze złożonym przez Pana pismem o udostępnienie informacji publicznej na temat otrzymanych przez gminę Grodzisk Mazowiecki nagród i wyróżnień w latach 1998-2014, taka odpowiedź została Panu udzielona w dniu 10 marca przez ePUAP.

z poważaniem,

Aneta Caban, Naczelnik Wydziału Promocji

Kategoria: Budżet gminy
Pytanie: Anna, 4.3.2016

Dzień dobry, W roku 2014 został oddany budynek wielorodzinny przy ulicy Rusałki 14. Ulica w okolicach tego budynku jest tzw "ślepą ulica" jednakże ulicy nie przypomina. To droga należąca do gminy-kiedy zostanie wylana asfaltem, wykończona kostką etc.? Wspomnę, że Grodziska Spółdzielnia Mieszkaniowa interweniowała w tej sprawie i droga miała być rzekomo zrobiona w 2015 roku lecz do tej pory temat zignorowany. Mieszkanka Grodziska Anna

Szanowna Pani Anno,

informuję, że przebudowa ul. Rusałki nie jest ujęta w Planie zadań majątkowych Gminy na rok bieżący. Do czasu wykonania inwestycji nawierzchnia ulicy będzie wzmacniana kruszywem.

Z poważaniem

Stanisław Olkowski, Kierownik Obsługi Inwestycyjno-Technicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki


Urząd Miejski

Kalendarz imprez

Pytania do Burmistrza

Sonda

Galerie Zdjęć

Urząd Miasta Grodzisk Mazowiecki

ul. T. Kościuszki 32A
05-825 Grodzisk Mazowiecki

(22) 755-55-34
(22) 755-20-16
tel:

(22) 755-53-27
fax:

urzad@grodzisk.pl e-mail:

Godziny otwarcia

pn.10:00 - 19:00
wt. śr. czw. 8:00 - 16:00
pt. 8:00 - 15:00

03.05.2016 Dziś:

Zapraszamy do zadawania pytań dotyczących naszej Gminy

Skrzynka interwencyjna

Czy uważacie, że gmina powinna wprowadzić zakaz organizowania występów cyrkowych z udziałem zwierząt?

Tak

głosy: 1893 (49.70%)

Nie

głosy: 1801 (47.28%)

Nie mam zdania

głosy: 115 (3.02%)

Pogoda w Grodzisku:

Wszystkie galerie